Всеукраїнська науково-практична конференція “Природа в окупації – 10 років російської військової агресії проти довкілля. Перспективи відновлення природоохоронних територій України”

Виклики і проблеми сьогодення мають великий вплив не лише на суспільство, а й на навколишнє середовище.

28 березня відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Природа в окупації - 10 років російської військової агресії проти довкілля. Перспективи відновлення природоохоронних територій України" у якій взяв участь директор природного заповідника "Горгани" Ярослав Петращук.

Метою конференції було обговорення та аналіз впливу російської військової агресії на довкілля України, виявлення проблемних аспектів і пошук ефективних шляхів відновлення природоохоронних територій з метою забезпечення сталого розвитку та збереження біорізноманіття.

Із вітальними словами до учасників конференції звернулися Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець, голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко та ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх.

Напрямки роботи конференції: "Вплив та наслідки військових дій для природоохоронних територій, об'єктів ПЗФ, морської акваторії, ландшафтного та біологічного різноманіття", "Шкода для довкілля: тільки факти", "Наслідки забруднення вибуховими та небезпечними речовинами ґрунтів, водних ресурсів: перспективи відновлення", "Проблемні питання функціонування природоохоронних територій та шляхи їх відновлення і розвитку".