Впровадження SMART

У природному заповіднику «Горгани» продовжується впровадження в роботу SMART (Інструменту просторового моніторингу та звітності).
Наступним етапом впровадження SMART стало навчання із працівниками науково-дослідного відділу, сектору еколого-освітньої роботи, відділу державної охорони, Горганського і Черниківського природоохоронних науково-дослідних відділень заповідника.
Франкфуртським зоологічним Товариством для природного заповідника «Горгани» передано 9 смартфонів.
Роботу із ознайомлення, наповнення та перші практичні заняття із SMART провів науковий співробітник Карпатського національного природного парку, консультант з впровадження SMART Франкфуртського зоологічного Товариства Роман Лазарович, який забезпечив якісну і цікаву подачу інформації.
Ознайомлення з програмним забезпеченням та перші практичні проби викликали зацікавлення працівників заповідника та розуміння важливості впровадження SMART у процес виконання цільових завдань – моніторингу біорізноманіття та охорони території.
Колектив природного заповідника «Горгани» вдячний за надану допомогу в освоєнні нових технічних засобів і програмного забезпечення, спрямованих на розвиток природоохоронної установи.