Вдосконалюємо навички

Для працівників природного заповідника «Горгани» 13 лютого проведено комплексне навчання із надання першої домедичної допомоги та методичних основ підтримки фізичної форми, проведених інструкторкою з першої домедичної допомоги Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Юлією та викладачками спеціальності «Туризм» Світланою Оришко і Христиною Іванюк.

Захід проведений у рамках співпраці з Відокремленим структурним підрозділом «Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України».

Під час навчання розглядалися основні засади надання першої домедичної допомоги при серцево-легеневих ураженнях, зокрема з використанням дефібрилятора, травмах кінцівок, непрохідності дихальних шляхів, кровотечах, укусах отруйних комах, кліщів і змій, а також методичні рекомендації щодо підтримання фізичної форми та забезпеченні здорового способу життя.

Навчання базувалося на теоретичному курсі та можливості набуття практичних навичок, які освоювали працівники природоохоронної установи.

Отримані знання допоможуть у виконанні службових обов’язків, які пов’язані з високим ризиком травматизму у складних умовах гірської місцевості та повсякденному житті.