Оголошення про вакантні посади! 

Природний заповідник "Горгани" запрошує вас приєднатися до нашої дружної та прогресивної команди! Ми шукаємо талановитих та мотивованих фахівців для наступних вакансій:
🔹Заступник директора - головний природознавець.
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта у галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня: для магістра – не менше 2-х років, спеціаліста – 3-х років.
🔹Заступник директора з наукової роботи - завідувач відділу.
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта у галузі управління. Вчений ступінь кандидата наук за відповідною спеціалізацією і стаж наукової та організаційної роботи не менше 3-х років. Наявність наукових праць.
🔹Старший науковий співробітник науково-дослідного відділу.
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) і стаж роботи за професією науковий співробітник із відповідного напряму наукової діяльності не менше 2-х років. За наявності наукового ступеня чи вченого звання – без вимог до стажу роботи.
🔹 Програміст І категорії
Кваліфікаційні вимоги :повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації.Стаж роботи за професією програміста ІІ категорії: для магістра - не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років.
🔹Провідний фахівець сектору еколого-освітньої роботи.
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки та підвищення кваліфікації. Стаж роботи не менше 2-х років.
🔹Водій автотранспортних засобів І класу (легковий автомобіль).
Кваліфікаційні вимоги: повна загальна середня освіта та спеціальні курси або професійно-технічна освіта. Стаж роботи водієм 2-го класу не менше двох років. Відповідне посвідчення водія транспортного засобу, що дає право керування відповідними категоріями транспортних засобів (В, С).
🔹Інспектор з охорони ПЗФ ІІ категорії.
Кваліфікаційні вимоги: освіта середньо-технічна по спеціальності лісівник із стажем роботи 3 роки, молодший спеціаліст або бакалавр природничого напрямку (лісівник, біолог, еколог тощо) – без стажу роботи. Придатний за станом здоров’я для роботи в службі державної охорони ПЗФ України.
Якщо ви маєте бажання приєднатися до нашої команди, надсилайте своє резюме на адресу [email protected] або зв'яжіться з нами за номером телефону +380978238371 (фахівець з кадрів Світлана Білоус).
Поспішайте стати частиною нашої команди та рости разом з нами!