Третя робоча зустріч (виробнича нарада) з представниками Франкфуртського зоологічного товариства

У природному заповіднику «Горгани» відбулася третя робоча зустріч (виробнича нарада) працівників природного заповідника «Горгани» з представниками Франкфуртського зоологічного товариства та
українсько-німецького проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» щодо розробки нового Проєкту організації території природного заповідника «Горгани».
Учасниками заходу були:
- заступник керівника Української Карпатської програми Франкфуртського зоологічного товариства Василь Мочан;
- асистент українсько-німецького проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» Марія Галайко;
- представники адміністрації, відділу державної охорони, природоохоронних науково-дослідних відділень, науково-дослідного відділу та сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани».
Василь Мочан ознайомив присутніх з поточним станом розробки ІІ-ІІІ розділів Проєкту організації території. Учасники обговорили стратегічні цілі та їх концепцію, а також визначили пріоритетні напрямки 10-річної стратегії розвитку і діяльності природоохоронної установи.
На завершення виробничої наради було сформовано перелік змін і уточнень до ІІ-ІІІ розділів, напрацьовано пріоритетні напрямки розвитку установи на найближче десятиріччя та проведено підготовку до наступної зустрічі з зацікавленими сторонами.