Стартував фотоконкурс “Сосна кедрова європейська – символ природного заповідника “Горгани”

З нагоди 25-річчя створення природного заповідника оголошуємо конкурс світлин, присвячених символу «Горган» - сосні кедровій європейській, аби привернути увагу людей до важливості її збереження .

Фотоконкурс відбуватиметься з 5 лютого до 1 серпня 2021 року і позмагатися за перемогу можна у таких категоріях:

  • професіонали
  • аматори
  • діти (до 16 років)

У кожній з категорій журі визначить по 3 переможців. Усі вони отримають цінні призи та дипломи.

Ознайомитися з умовами  конкурсу та подати заявку можна за посиланнями

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSer.../viewform

https://drive.google.com/.../1EKUF2H8TR.../view...

Роботи переможців будуть опубліковані на офіційній сторінці у мережі Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100024930902425  та можуть бути представленими на фотовиставці з нагоди 25-річчя природного заповідника «Горгани».

 

Новини

Оголошення

Природний заповідник «Горгани» (78400, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, м. Надвірна, вул. Комарова, 7д, е-mail: [email protected], офіційний веб-сайт природного заповідника «Горгани»: https://gorgany-zapovidnyk.in.ua/ оголошує конкурс на заміщення вакантних наукових посад

  • Оголошення

Конкурс місцевих ініціатив в Українських Карпатах

21 грудня стартував конкурс місцевих ініціатив у рамках українсько-німецького проєкту «Підтримка природоохоронних територій в Україні». Конкурс служить для підтримки місцевих ініціатив, що сформульовані у вигляді конкретних заходів з охорони природи та місцевого розвитку на цільових територіях проєкту.

  • Конкурси

Рятуємо дерева!

Працівники Надвірнянського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Вогник", отримавши поради від спеціалістів Горгани Природний Заповідник, зокрема головного природознавця Ярослав Голинський рятують смерічки від шкідників🌲 Сподіваємось, що дані заходи допоможуть запобігти подальшому поширенню ураження та пошкодження дерев🤞

  • Екологія