Природному заповіднику «Горгани» – 27 років

Шановні колеги!
Щиро вітаю вас з Днем створення природного заповідника "Горгани".
Вже промайнуло 27 років з того часу, як Указом президента України 12 вересня 1996 року створено Природний заповідник "Горгани"
В цей нелегкий для України час ми стоїмо для досягнення спільної мети. Завдяки вашим зусиллям, наполегливій та самовідданій праці зберігаються найцінніші природні комплекси, типові та рідкісні представники флори і фауни. З кожним роком ми розвиваємося, удосконалюємося та впроваджуємо нові ідеї, спрямовані на розвиток установи.
Бажаю вам міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, душевного спокою, творчої енергії, нових звершень, сил і наснаги на шляху до збереження природних багатств, успішної професійної діяльності. Витримки у цей надважкий час. З Божою допомогою подолати усі труднощі та досягти вагомих результатів у розвитку Заповідника, а також у збереженні екосистем.
Пам'ятайте, ви бережете не лише природу, але й надію на майбутнє.
Висловлюю щиру подяку Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України , органам місцевого самоврядування, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine за підтримку та розуміння протягом цих років.
Дякую кожному захиснику і захисниці, які охороняються наш спокій. Герої - не у фільмах, вони в реальному житті. Низький уклін вам за відвагу і самовідданість у захисті України.
Вірю, що тільки в єднанні і Божій опіці вже найближчим часом під мирним українським небом досягнемо вагомих результатів у подальшому розвитку Заповідника та збереженні унікальних природних комплексів Надбистрицької Гуцульщини.
З повагою, директор природного заповідника "Горгани"   Ярослав ПЕТРАЩУК.