Природному заповіднику «Горгани» 25 років!

Відбулась міжнародна науково-практична конференція "Основні проблеми і тенденції розвитку природоохоронних територій в Українських Карпатах", присвячена 25-й річниці з Дня створення природного заповідника Горгани, за участю директора департаменту природо-заповідного фонду Едуард Арустамян.
Директор заповідника Yaroslav Petrashchuk отримав подяку для колективу від Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України за сумлінну плідну працю, вагомий внесок в охорону і збереження екосистем Карпат, розвиток природоохоронної справи та еколого-просвітницьку діяльність за підписом Міністра Роман Абрамовський.

Новини

Оголошення

Природний заповідник «Горгани» (78400, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, м. Надвірна, вул. Комарова, 7д, е-mail: [email protected], офіційний веб-сайт природного заповідника «Горгани»: https://gorgany-zapovidnyk.in.ua/ оголошує конкурс на заміщення вакантних наукових посад

  • Оголошення

Конкурс місцевих ініціатив в Українських Карпатах

21 грудня стартував конкурс місцевих ініціатив у рамках українсько-німецького проєкту «Підтримка природоохоронних територій в Україні». Конкурс служить для підтримки місцевих ініціатив, що сформульовані у вигляді конкретних заходів з охорони природи та місцевого розвитку на цільових територіях проєкту.

  • Конкурси

Рятуємо дерева!

Працівники Надвірнянського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Вогник", отримавши поради від спеціалістів Горгани Природний Заповідник, зокрема головного природознавця Ярослав Голинський рятують смерічки від шкідників🌲 Сподіваємось, що дані заходи допоможуть запобігти подальшому поширенню ураження та пошкодження дерев🤞

  • Екологія