Презентація архітектурних пропозицій «Реконструкція будівлі під адміністративний центр природного заповідника «Горгани»

У природному заповіднику «Горгани» відбулася презентація архітектурних пропозицій щодо реконструкції адміністративного корпусу.

Участь у презентації взяли представники ТОВ «Ретро Проект», управління архітектури та містобудування Надвірнянської міської ради і працівники природного заповідника «Горгани».

Зустріч розпочалася Хвилиною мовчання за загиблими у російсько-українській війні. Директор природного заповідника «Горгани» ознайомив учасників із цінностями та діяльністю природоохоронної установи. Після того слово передали Зіновію Юпину, який представив проект реконструкції адміністративного корпусу.

Під час презентації присутні ознайомилися із існуючою ситуацією об’єкта та етапами реконструкції будівлі під адміністративний центр.

На завершення, всі присутні долучилися до обговорення, в ході якого було окреслено подальші шляхи розвитку та реалізації даного проекту.

 

Реконструкція будівлі під адміністративний центр природного заповідника «Горгани» здійснюється в рамках українсько-німецького проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні».