Працівники заповідника спільно з Володимиром Гринішаком розпочали знакування туристичного маршруту до Бункера полковника Грома.

На межі заповідника, під вершиною гори Березовачка на  висоті 1350 метрів знаходиться бункер Грома – остання криївка Української повстанської армії.

Часто туристи, що хотіли потрапити у криївку прокладали маршрут через природний заповідник, тому з ініціативи директора Ярослава Петращука, описано туристичний маршрут за межами природоохоронної  території в партнерстві з ГО "Надвірнянський туристично-інформаційний центр».

Початок маршруту неподалік автобусної  зупинки Максимець з урочища  Березний.

Маркування маршруту реалізується за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції та уряду Великої Британії в рамках проекту «Екологічне виховання – запорука чистого довкілля».

Новини

Оголошення

Природний заповідник «Горгани» (78400, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, м. Надвірна, вул. Комарова, 7д, е-mail: [email protected], офіційний веб-сайт природного заповідника «Горгани»: https://gorgany-zapovidnyk.in.ua/ оголошує конкурс на заміщення вакантних наукових посад

  • Оголошення

Конкурс місцевих ініціатив в Українських Карпатах

21 грудня стартував конкурс місцевих ініціатив у рамках українсько-німецького проєкту «Підтримка природоохоронних територій в Україні». Конкурс служить для підтримки місцевих ініціатив, що сформульовані у вигляді конкретних заходів з охорони природи та місцевого розвитку на цільових територіях проєкту.

  • Конкурси

Рятуємо дерева!

Працівники Надвірнянського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Вогник", отримавши поради від спеціалістів Горгани Природний Заповідник, зокрема головного природознавця Ярослав Голинський рятують смерічки від шкідників🌲 Сподіваємось, що дані заходи допоможуть запобігти подальшому поширенню ураження та пошкодження дерев🤞

  • Екологія