Оголошення про конкурс

Природний заповідник  «Горгани»

(78400, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, м. Надвірна, вул. Комарова, 7д,

е-mail: [email protected],

офіційний веб-сайт природного заповідника «Горгани»: https://gorgany-zapovidnyk.in.ua/

оголошує конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Старший науковий співробітник науково-дослідного відділу (дві вакантні посади по 0,5 посадового окладу)

Вимоги до кандидатів. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки  (магістр, спеціаліст). Наявність праць з відповідного напряму наукової діяльності  або авторських свідоцтв на винаходи. Стаж роботи за професією наукового  співробітника не менше 2 років. За наявністю наукового ступеня або вченого звання – без вимог до стажу роботи.

Перелік необхідних документів

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає особисто, надсилає поштою або надсилає на зазначену в оголошенні адресу електронної пошти такі документи:

1) письмова заява на ім’я директора природного заповідника «Горгани» про участь у конкурсі, написану власноруч;

2) копію документа, що посвідчує особу;

3) заповнену особову картку (встановленого зразка);

4) автобіографію;

5) копію трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;

6) копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання, військового квитка або тимчасового посвідчення (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7) перелік наукових праць кандидата, опублікованих впродовж останніх п’яти років у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях (за наявності);

8) письмову згоду на обробку персональних даних.

Кандидати, які працюють у природному заповіднику «Горгани», подають лише заяву про участь у конкурсі.

У разі подання документів, визначених підпунктами 1-8, на зазначену в оголошенні адресу електронної пошти такі документи подаються у сканованому вигляді (формат PDF, кожен документ окремим файлом).

Додатково кандидати, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, можуть подавати додаткову інформацію про освіту, досвід роботи, професійний рівень і репутацію (характеристики, рекомендації, копії наукових публікацій, реферати тощо), а також своє бачення розвитку досліджень і розробок на посаді.

Строк  прийняття заяв та документів: до 06 лютого 2023 року включно.

Адреса прийняття документів

  1. Особисто: фахівцю з кадрів І категорії природного заповідника «Горгани»: (м. Надвірна, вул. Комарова, 7д, моб. тел. +380986605544).
  2. Поштові відправлення: 78400, Івано-Франківська обл.,  Надвірнянський р-н, м. Надвірна, вул. Комарова, 7д,  е-mail: [email protected].

Уповноважена особа для надання роз’яснень щодо проведення конкурсу: Федоришин Людмила Василівна – фахівець з кадрів І категорії природного заповідника «Горгани».