Круглий стіл “Природно-заповідна справа в Україні: перспективи розвитку в контексті еколого-освітньої діяльності”

Кожна установа природно-заповідного фонду має свої "життєві" цінності: збереження природних екосистем, поширення свідомого ставлення до природи, дослідження стану флори та фауни і багато чого іншого.
Напередодні Дня працівника природно-заповідної справи ми організували круглий стіл "Природно-заповідна справа в Україні: перспективи розвитку в контексті еколого-освітньої діяльності" із екоосвітянами установ ПЗФ. Учасниками заходу були представники НПП "Деснянсько-Старогутський", НПП "Бойківщина", НПП "Тузлівські лимани", НПП "Голосіївський", НПП "Ужанський", природного заповідника "Медобори", Чорноморського біосферного заповідника НАН України, Поліського природного заповідника.
Через нестабільну ситуацію в країні наш захід відбувся в онлайн форматі, але не зважаючи на це, кожен відчував теплу та радісну атмосферу. Представники екоосвіти з різних куточків України поділилися як здійснюють свою роботу під час воєнного стану.
Дякуємо кожному, хто зміг долучитися, поділився досвідом і знаннями, хто розповів історію своєї установи, адже деякі з них перебувають в окупації.