Співпраця з Посольством Великої Британії

Даний проєкт поданий в партнерстві з громадською організацією «Природничий клуб «Кедрина» «Екологічне виховання – запорука чистого довкілля», що впроваджується Міжнародною організацією з міграцій (МОМ), за підтримки Посольства Великої Британії.

В рамках цього проекту ми створили клуб “Юні лісові рейнджери” для молоді на базі християнсько-екологічної школи у с. Черник, де проводяться тренінги та мандрівки для підвищення екологічних знань, формування навичок екотуризму та відповідального споживання.

Провели  ряд заходів по очищенню та відновленню відпочинкових зон, тренінги та майстер-класи по сортуванню сміття для учнів Надвірняської, Пасічнянської та Делятинської ТГ, позначили на карті,в програмі Google Maps, точки прийому втор сировини.

Наразі створюємо відеоматеріали про туристичні маршрути та природні пам’ятки для підтримки груп населення будь якого віку з обмеженими можливостями, які позбавлені можливості займатися туризмом.

Популяризуємо екотуризм серед молоді громади та зацікавлюємо туристів подорожувати територіями ОТГ.

Даний проєкт ми реалізовуємо завдяки різноманітному обладнанню, яке нам закупила МОМ, за підтримки Посольства Великої Британії.

А також подарованому квадрокоптеру.